افزایش دادن اروپا یونان بیانیه شورای حقوق بشر

افزایش دادن: اروپا یونان بیانیه شورای حقوق بشر اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ، دلنوشته بیرانوند جهت هواداران واقعی پرسپولیس

دروازه‌بان پرسپولیس منشتر شدن متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حواشی روزهای اخیر پاسخ داد.

در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ، دلنوشته بیرانوند جهت هواداران واقعی پرسپولیس

دلنوشته بیرانوند جهت هواداران واقعی پرسپولیس/در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم

عبارات مهم : دلنوشته

دروازه بان پرسپولیس منشتر شدن متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حواشی روزهای اخیر پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند این روزها حسابی در حاشیه هست. او که با یک مصاحبه حسابی مورد غضب هواداران قرار داده شد با نشان دادن علامت «هیس» به آنها در جریان دیدار برابر پدیده مشهد حاشیه ساز شد. علامتی که در حقیقت واکنشی بود به هواداران تیم سرخپوش پایتخت که هنگامی که توپ به دست این گلر می رسد احمدرضا عابدزاده را تشویق می کردند. بیرانوند ولی بعد از اینکه به خاطر این کارش حسابی مورد انتقاد قرار داده شد منشتر شدن متنی طولانی جهت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) به این انتقادها پاسخ داد. او در این دلنوشته طولانی نوشت:

در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ، دلنوشته بیرانوند جهت هواداران واقعی پرسپولیس

«هدفم از نوشتن اين مطالب تبرئه خودم نيست فقط ميخوام چند كلمه با هواداران واقعي پرسپوليس درد دل كنم نه اون چند هوادارنمايي كه از اول بازي فقط روي اعصابم راه رفتند! اگه اونا واقعأ هوادار پرسپوليس بودن تو اون شرايط به فكر نتيجه گرفتن تيم بودن نه به حاشيه رفتن! من هيچگاه دوست نداشتم با نا آرام كردن پرسپوليس به اهداف خودم برسم ولي اگه نياز باشه با دليل و مدرك اونا رو به همه معرفي خواهم كرد تا همه بدونن که چه کسانی در لباس هواداری دلالی می کنند و این پرسشها جهت رسیدن به چه خواسته هایی است.

عزيزان ، عده اي خاص قصد داشتند منو روبروي هوادارا بزارن كه متأسفانه موفق هم شدن ولي افسوس که دیر متوجه شدم که دشمن و دوست پرسپولیس کیست!

دروازه‌بان پرسپولیس منشتر شدن متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حواشی روزهای اخیر پاسخ داد.

هيچگاه نگفتم كه از كسي يا شخصي بزرگترم چه برسه به پرسپوليس كه بزرگترين تيم آسياست و آرزوي هر بازيكني است كه عضوي از اون باشه ولي متأسفانه عده اي با جار و جنجال سعي در تلقين اين عنوان به هواداران داشتند!

نكته ديگه ، پيش كشيدن سرگذشتم است ! عزيزان كسي از گذشته من اطلاع نداشت و نميدونست كي هستم ، ولي هميشه و با افتخار گذشته خودمو به همه ميگفتم كه از كجا به كجا رسيدم ، ميگفتم كه فرزند عشاير هستم و در چادر زندگي كردم ،در میدون آزادی خوابیدم و الان به اینجا رسیدم ، دوس ندارم به اينجا كه رسيدم خودمو گم كنم و هويتي جعلي واسه خودم بسازم ، راحت بودنی كه هميشه چوبش رو خوردم ولي شكست نخوردم رو دوس دارم ، چون خدايي كه منو از اون شرايط سخت به اينجا رسوند مطمئنم نگهدار من خواهد بود.

عزيزانم «من شايد كامل نباشم ولي كاملأ خودمم » همانگونه كه از علايق و سلايقم صحبت ميكنم از نگراني و بيم هاي هم صحبت میكنم و دنيا را همان گونه كه است میشناسم نه اينكه لاف عاشقي بزنم ولي در عمل هيچ گونه تطابقي با احساسم نداشته باشم! من یاد نگرفتم با تخریب دیگران به جایی برسم بنابراین سختمه کسی بخواد روم پا بزاره ، غرور و شخصیتمو با زد و بند به دست نیوردم که براحتی خردش کنم ، حاصل هزاران بدبختی و مشکل و شب نخوابیست.

در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ، دلنوشته بیرانوند جهت هواداران واقعی پرسپولیس

هر انساني در زندگي اشتباه داره و ممكنه دلي رو آزار بده كه منم از اين قاعده مستثني نيستم و اشتباهي انجام دادم كه در آن مصاحبه منظورم را بد بيان كردم ولي سوالي از بعضی دانشمندان و قلم به دستان دارم كه آيا يك بار موضوعي را موشكافانه بررسي كرديد و ببينيد در پشت پرده حوادث چه ميگذرد و بیرانوند آیا فلان حركت اشتباه را انجام داد ، انتقاد از اشتباه و به مسلخ كشيدن هر عقيده اي راحت و ساده است ولي ارشاد و دوستی و كار هر كسي نيست فقط شخص دلسوز مي خواهد كه در قبال خطاي…

واژه های کلیدی: دلنوشته | بیرانوند | پرسپولیس | هواداران | پرسپوليس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs