افزایش دادن اروپا یونان بیانیه شورای حقوق بشر

افزایش دادن: اروپا یونان بیانیه شورای حقوق بشر اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عصبانیت و ناراحتی زیدان از رسانه‌ها و مردم

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به مصاف نومانسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش ا

عصبانیت و ناراحتی زیدان از رسانه‌ها و مردم

عصبانیت و ناراحتی زیدان از رسانه ها و مردم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید از رسانه ها و تفکر بعضی مردم عصبانی و ناراحت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به مصاف نومانسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: بازی برگشت را پیش رو داریم که باید آن را کامل کنیم و از این مرحله بگذریم. نتیجه دیدار رفت با پیروزی ۳ بر صفر به نفع ما به آخر رسید ولی می خواهیم آخر خوبی هم داشته باشیم و به دور بعد افزایش کنیم.

عصبانیت و ناراحتی زیدان از رسانه‌ها و مردم

سرمربی رئال مادرید در مورد جلسه با بازیکنانش اظهار کرد: نمی خواهم به شما (خبرنگاران) بگویم چه چیزی به بازیکنانم گفته ام. صحبت هایی انجام شد که در همه تیم ها اتفاق می افتد. شما می توانید هر طور که دلتان می خواهد شرایط را بررسی کنید و بگویید تیم در بحران واقع شده است است ولی این جا هستیم تا پرسشها را حل کنیم. گفت وگوی مان با بازیکنان طولانی تر از هر لحظه بود.

سرمربی فرانسوی افزود: باید نسبت به گذشته تلاشمان را زیاد کنیم و در همه زمینه ها کار کنیم. این قضیه به پرسشها فیزیکی و معنوی ربطی ندارد. تنها باید کمی کار کنیم و قدرتمان را اوج ببریم. چاره دیگری نداریم.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به مصاف نومانسیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش ا

زیدان در رابطه با نیاز به یک مهاجم اظهار کرد: من به کسی نیاز ندارم. همین. چیزی که آشکار است این است که به کسی نیاز ندارم. ما این جا هستیم، با یک تیم شروع کردیم و به بازیکنانم باور دارم. در همه فصل ها لحظات سخت وجود دارد. همه چیز را پیش روی خود داریم. باید ببینیم چه اتفاقی در آخر فصل رخ خواهد داد. در آن وقت باید بررسی کرد و اگر نیاز به تغییراتی بود آن را انجام داد.

سرمربی مادرید در مورد عوض کردن در ترکیب تیم در بازی های آینده گفت: مانند هر لحظه این اتفاق خواهد افتاد چون بازی های زیادی پیش رو داریم و به همه نیاز دارم. شما فکر می کنید بازیکنان بدی وجود دارند که باید آنها را از تیم کنار بگذارم ولی من این چنین نیستم. زمانی که یک بازیکن در شرایط بدی واقع شده است است به او کمک می کنم. جهت من اتحاد مهم تر هست. من کسی نیستم که زمانی که شرایط بد است یک یا دو نفر را به جهنم بفرستم. همه در یک کشتی هستیم. به بازیکنی نمی گویم تقصیر تو بود. مقصر همه هستند، نخستین نفر، خود من. دو سال فوق العاده را داشتیم و باید از آنها تقدیر کنم. باید به این عنوان اشاره کنم تا مردم آن دوران را فراموش نکنند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهیم تلاش فراوان هست. مردمی هستند که می گویند همه چیز در تیم در بدترین شرایط هست. در دیدار برابر سلتاویگو اتفاقات خوب در نظرم مانده هست. با یک تساوی شرایط برایمان سخت شد؟ بله. نیمه دوم خوب بازی نکردیم و نمی خواهیم خود را سرزنش کنیم. به این عنوان فکر می کنیم که اگر تمرین و تلاش کنیم اتفاقات خوب خواهد افتاد.

زیدان در مورد خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات زمستانی اظهار کرد: پیش از این اعلام کردم که به بازیکنی نیاز ندارم چون به تیم خود باور دارم. آیا باید بعد از سه یا چهار ماه به خاطر کسب نتیجه های بد، نظرم را عوض کنم؟ نمی خواهم تغییری در تیم خود بدهم. من به ضرر کلوب کار نمی کنم و از این که چنین چیزی را در رابطه با من می گویید ناراحت می شوم. من این جا هستم و به تیم کمک می کنم. با تمام وجودم از تیم خود دفاع خواهم کرد. فکر می کنم این کار را کردم و تا آخر دورانم در مادرید به این رویه ادامه خواهم داد.

عصبانیت و ناراحتی زیدان از رسانه‌ها و مردم

سرمربی فرانسوی در ادامه اظهار کرد: از انتقادها ناراحت نیستم. باید آنها را پذیرفت. مردم اکنون حرف های زیادی می زنند و می گویند مخالف رییس کلوب و تیم هستم. این حرف را دوست ندارم چون حقیقت ندارد. می دانم روزی دورانم در این تیم به آخر می رسد ولی کار خودم را ۳۰۰۰ درصد انجام می دهم چون به آن و بازیکنانم باور دارم. همه چیز را با سه یا چهار بازی بد نمی سنجم. مسئولیت همه چیز را بر عهده می گیرم و با این روش تا آخر ادامه می دهم.

واژه های کلیدی: سرمربی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs